X

HAKKIMIZDA

Kalitemiz

Firmamız Türkiye ve Ortadoğu da ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ISO TS 16949 Şartnamesinin gereklerini sağlayan kalite yönetim sistemine sahip sektördeki tek firmadır.
 
Üretimimiz

Ana üretimimizi çinko kaplamalı, AISI 304 ve AISI 430 paslanmaz çelik'den üretilen hortum ve boru kelepçeleri oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra otomotiv ve beyaz eşya sektöründeki ana sanayi fabrikalarına metalden yapılmış bazı özel yedek parçaları da üretmektedir. Üretim kapasitemiz 100 Milyon Adet/Yıl’dır.

Müşterilerimiz
 
TUT Kelepçe dünya standartlarındaki ürün kalitesi ile Türkiye ve dünyadaki otomotiv sektöründen beyaz eşya sektörüne kadar çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Akkardan, Anixter, Arçelik, Baymak, BMC, Robert Bosch, Erkunt, Compenanta, Demirdöküm, Isuzu, Hema Endüstri, Kordsa, Mako, Siemens, Temsa, Tofaş, Uzel, Vitra, Hilti, Sikla müşterilerimiz arasındadır.

 
Ürünlerimizin Kullanıldığı Sektörler
 
Otomotiv, Beyaz Eşya, Güneş Enerjisi Sistemleri, Ağır İş Makineleri, Doğalgaz, İnşaat, Makina İmalatı, Kent Sinyalizasyon Sistemleri, LPG, Akaryakıt, Tarım Makinaları Endüstrisi.